Ο Μιχαιλοβιτς "σκοτωσε" την πρωην

Ο Μιχάιλοβιτς

Ο Μιχάιλοβιτς "σκότωσε" την πρώην

Η Τορίνο του Σίνισα Μιχάιλοβιτς νίκησε τη Λάτσιο του πρώην συμπαίκτη του, Σιμόνε Ιντζάγκι, μέσα στο "Ολίμπικο" και την άφησε πίσω στη μάχη του Champions League.

Share στο Facebook twitter

Μετά από ένα ημίχρονο που πέρασε ανεκμετάλλευτο και από τις δύο ομάδες, Λάτσιο και Τορίνο προσέφεραν πλούσιο θέαμα στο 2ο μέρος, τέσσερα γκολ και τον Σίνισα Μιχάιλοβιτς να πανηγυρίζει απέναντι στην πρώην ομάδα του και τον πρώην συμπαίκτη του τη νίκη με 3-1.

Ο Άλεξ Μπερενγκέρ έδωσε προβάδισμα στην "γκρανάτα" με ένα εκπληκτικό γκολ με σουτ εκτός περιοχής στο 54', με τον Τόμας Ρινκόν να διπλασιάζει τα τέρματα των φιλοξενουμένων δέκα λεπτά αργότερα.

Ο Λουίς Αλμπέρτο μείωσε για την ομάδα του Σιμόνε Ιντζάγκι, ο οποίος είχε κάνει και τις τρεις αλλαγές πριν από το 1-2 (μέσα οι Φελίπε Άντερσον, Ντούσαν Μπάστα και Φελίπε Καϊσέδο).Διαβάστε τη συνέχεια εδώ