Σορεντινο: "Αγγιξαμε την εκπληξη, αλλα ο Ροναλντο με βρηκε γεματα"

Σορεντίνο:

Σορεντίνο: "Αγγίξαμε την έκπληξη, αλλά ο Ρονάλντο με βρήκε γεμάτα"

O Στέφανο Σορεντίνο, με ανάρτηση στα social media, ευχαρίστησε τον κόσμο για τα μηνύματα συμπαράστασης λόγω του τραυματισμού που είχε στο Κιέβο - Γιουβέντους, ύστερα από σύγκρουση με τον Κριστιάνο Ρονάλντο.

Share Tweet

H Κιέβο Βερόνα κρατούσε μέχρι τις καθυστερήσεις ένα σπουδαίο αποτέλεσμα (2-2) απέναντι στη Γιουβέντους, αλλά στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Φεντερίκο Μπερναρντέσκι "λύτρωσε" την πρωταθλήτρια Ιταλίας και της χάρισε τη νίκη με 3-2 στην πρεμιέρα της Serie A.

Λίγο νωρίτερα, οι γηπεδούχοι είχαν προχωρήσει σε αναγκαστική αλλαγή κάτω από τα γκολπόστ, καθώς ο Στέφανο Σορεντίνο αποχώρησε τραυματίας, ύστερα από σύγκρουση που είχε με τον Κριστάνο Ρονάλντο. Ο 39χρονος τερματοφύλακας χρειάστηκε να διακομισθεί στο νοσοκομείο, καθώς υπέστη ρινικό κάταγμα κι αποκόμισε κι ένα μ...