Ροκα: "Ξεχαστε τον Ηρακλη του Χατζηπαναγη"

Ρόκα:

Ρόκα: "Ξεχάστε τον Ηρακλή του Χατζηπαναγή"

Ο τεχνικός του Ηρακλή, Μανουέλ Ρόκα, κάλεσε τους φίλους του Γηραιού να ξεχάσουν την εποχή του Βασίλη Χατζηπαναγή και υποστήριξε ότι μόνον η Μπαρτσελόνα έχει τη δυνατότητα να παίζει μονότερμα τον αντίπαλο για 90 λεπτά.

Share Tweet

Ο Ηρακλής νίκησε 2-1 τον Αήττητο Σπάτων στο "Καυτανζόγλειο" για την 22η αγωνιστική της Football League. Ο Γηραιός προηγήθηκε με δύο γκολ, αλλά το γκολ του Ρούνεϊ δημιούργησε άγχος στους κυανόλευκους, οι οποίοι κατάφεραν να διατηρήσουν το προβάδισμα και να πανηγυρίσουν τη νίκη.

Ο Ισπανός τεχνικός της ομάδας από τη Θεσσαλονίκη, Μανουέλ Ρόκα, ξέσπασε για τις αποδοκιμασίες. Κάλεσε τους φίλους του Γηραιού να ξεχάσουν την εποχή στον Βασίλη Χατζηπαναγή, και υποστήριξε ότι μόνον η Μπαρτσελόνα έχει τη δυνατότητα να παίζει μονότερμα τον αντίπαλο για 90 λεπτά.