Μπαρτσελονετα - Ολυμπιακος 11-11: Αρνουνται να χασουν οι ερυθρολευκοι

Μπαρτσελονέτα - Ολυμπιακός 11-11: Αρνούνται να χάσουν οι ερυθρόλευκοι

Ο Γιόκοβιτς με γκολ στον παίκτη παραπάνω στα 31'' πριν το τέλος διαμόρφωσε το τελικό 11-11 και έτσι ο Ολυμπιακός έφυγε αήττητος και από την έδρα της Μπαρτσελονέτα.

Share Tweet

Ο Ολυμπιακός βρέθηκε πίσω στο σκορ ακόμα και με τρία γκολ στην έδρα της Μπαρτσελονέτα, όμως με αντεπίθεση διαρκείας κατάφερε να διατηρήσει το αήττητό του στο Champions League και να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας (11-11) από την Βαρκελώνη.

Ο Μουνιάριθ άνοιξε το σκορ μετά από δύο λεπτά αγώνα, όμως οι ερυθρόλευκοι αντέδρασαν και με δύο γρήγορα τέρματα από τους Γούνα και Κάκαρη πέρασαν μπροστά στο σκορ.

Ο Μάλιαρακ έφερε το ματς στα ίσα με την συμπλήρωση τεσσάρων λεπτών για να κλείσει το οκτάλεπτο με τέρμα του Περόνε που διαμόρφωσε το 3-2. Η δεύτερη περίοδος ανήκε στην Μπαρτσελονέτα. Οι Ισπανοί με επ...